טל בלכרוביץ

מלחין ומנהל מוזיקלי

קורות חיים:

מלחין, מעבד ופסנתרן. בין עבודותיו: בתיאטרון בית ליסין: אנטימיות, משפחה חמה, הגלולה, עובד בשביל שניים. בתיאטרון הקאמרי: פשוט לאהוב, מצחיקונת, שיער, מעגל הגיר הקווקזי, דבר מצחיק קרה, כולם רוצים לחיות, בעל למופת. בתיאטרון הבימה: הרפתקאות הדוד אריה, נתתי לה חיי, הכבש ה-16. בתיאטרון חיפה: בילי שוורץ, הכל זהב, פיטר פן-הקסם חוזר. בתיאטרון באר שבע: שחק אותה סם, הכל בגן. הפקות פרטיות: אוליבר טוויסט, אבניו קיו, סיפורי נרניה, אוי אליאס אליאס, מפגש מושונוב, פרנקנשטיין הצעיר, לשקשק את העיר, היפה והחיה. בתיאטרון גושן: האף של ואן-גוך. חיידק במה. בתאטרון המדיטק: ילדיסקו, איינשטיין-הילד שלא הפסיק לשאול, בוא אלי פרפר נחמד, צפרדי וקרפד, דו-רה-מו. בתיאטרון השעה: קזבלן, הכוכבים של סבא. בתיאטרון הקיבוץ: לציונה יש כנף אחת. בתיאטרון אורנה פורת: בגן של ביאליק, תיבת נוח, סיפורי איתמר ורותי גם, אגדה על קערה ומצקת.
בטלוויזיה: אולי פיל, דן ומוזלי (חינוכית), רחוב סומסום (הופ 2009), בית ספר למכשפים (ערוץ לוגי). עיבד והפיק מוסיקלית את האלבומים והמופעים לילדים: ענן על מקל, אם פתאום אפגוש אריה, שבת בבוקר עם דידי (שחר) וירדן (בר-כוכבא), איתם הוא מופיע בכל רחבי הארץ ומחוצה לה.

חוויות מתיאטרון גושן:

זכורה לי החוויה לעבוד על ההצגה המאוד מיוחדת ״האף של ואן גוך״. בגלל האופי האומנותי של ההצגה. ההשראה מואן גוך, שבאה לידי ביטוי גם במוסיקה שכתבתי. והתוצאה היתה מאוד מרהיבה בכל ההיבטים האומנותיים.