קורות חיים:

בוגר אוניברסיטת ת״א 1998 לומד שירה אצל פרופ׳ חנה הכהן מ1996 שיחק במעל ל20 הפקות בתיאטראות רבים (אורנה פורת, תיאטרון הקיבוץ, חני הפקות, עמותה לקידם התיאטרון ועוד...) שחקן תיאטרון גושן משנת 2001 בהפקות רבות- בן המלך והעני, הלב, הזמיר, סיפור במגפיים, נער העפיפונים, השרשרת, יוסף בעל החלומות... בנוסף משחק היום בתיאטרון המדיטק (איפה הים), תיאטרון מופע (הבאנו שלום עליכם) בקבוצת רותי קנר (הוא הולך בשדות) ובתיאטרון שגית סול (פיטר פן, ספר הג׳ונגל, היפה והחיה). אבא לעידן, דניאל ואלה...

חוויות מהצגות:

סיפור במגפיים עם דיסק לא נכון- הופענו עם ההצגה המקסימה סיפור במגפיים אחה״צ ומפעיל הסאונד חלה ובמקומו הגיע מפעיל אחר שלא הכיר את ההצגה ויותר גרוע מזה עם דיסק ישן שכלל סצינה נוספת של קוסם מרושע שירדה מההצגה.
התחלנו להרגיש שמשהו לא בסדר כשבמקום צלצול דלת נשמע צרצור צרצרים ובמקום שיר הופיע חתול מיילל ואת כל זה שרדנו איכשהו עד הקטע שבו תום, גיבור הסיפור אמור להתוודות על מעשיו לנסיכה בקטע מרגש ובמקום מוסיקת כינור מרגשת הופיעה מוזיקה מפחידה ומאיימת של הקוסם מה ששינה בשנייה את כל האווירה של הסצינה. כולם פרצו בצחוק והמוזיקה התחילה להשתולל בנסיון להתקדם בהצגה ללא הצלחה עד ההשתחוויה המביכה על שקט מוחלט בסוף ההצגה.
הצגה שלא תישכח!!!