קורות חיים:

בוגר הסטודיו של יורם לוינשטיין (מסלול מלא) 2004 "שקט מצלמים רעש" – מחזור דצמבר 09. קולנוע וטלוויזיה: 2010– "שש-בש" – ארצה הפקות עבור הוט, בימוי בובי לקס בתפקיד שלמה הגמל. 2007 – "עד כאן-אורי גוטליב" – קודה תקשורת עבור Yes בימוי דני קרפל. 2009 - מורה לתיאטרון בסטודיו של יורם לוינשטיין במה ותיאטרון: 2005- "שנה טובה לחקלאים בצפון" – בימוי יעלי רונן. תפקיד דראג קווין בשם אלונה. 2006- "שי

חוויות מהצגות:

"מלך היער"- בעבורי, לשחק את אריה האריה במלך היער זו חוויה יוצאת דופן. כבר בשלבי האודישן הבנתי שבעצם מדובר בילד הקטן שחבוי בתוכי, אותו ילד שפעם רצה להיות טייס, ווטרינר, ונגר, וכבאי, וגם גבוה וגם מהיר, זה שמשחק גם פינג-פונג וגם כדורסל… וכל זה ביחד. ממש כמו אריה האריה.
מעבר לסיפור המסגרת המקסים, שמראה כמה טוב בבית ושאין צורך לצאת כל כך רחוק, הכל נמצא כאן מולך רק תסתכל ותיקח, הסיפור מתחבר אליי כאדם שבעד חיפוש ובעד ניסיונות ובעד גילוי טעמים, ריחות ומראות חדשים, אבל ,בניגוד לאריה, אני מאמין שהדבר החשוב ביותר הוא שתדע מתי לחזור הביתה ומתי לעצור את החיפוש ומתי להגיד מספיק, עד כאן. אריה לא ידע מתי להגיד דיי מספיק וזה כמעט ניגמר באסון.

להיות צב או אריה או טווס או חילזון זה מעניין, להיות כולם יחד… זה אתגר.