אודות תיאטרון גושן

דבר התיאטרון

צופים יקרים,

"אם תרצו, אין זו אגדה" (בנימין זאב הרצל)

אנו שמחים להזמין אתכם לחוויה מעוררת חושים של הצגות חדשות ומרנינות לכל הגילאים!
אנו מאמינים כי הדרך שאנו פותחים בפניכם תוביל אתכם אל מחוזות דמיון ורגש שעוד לא הכרתם, כל זאת בזכות הוגי הרעיונות והצוותים היצירתיים והמסורים שלנו, שעושים עבודתם נאמנה שנה אחר שנה.
והשנה הזו היא מיוחדת. למדינתנו ימלאו 70 שנה.
גם אנחנו מצטרפים לחגיגות יום ההולדת וגאים להציג בפניכם את ההצגה:

"דני דין וספינת המעפילים" שמביאה אל הבמה את הילד הנודע מספריו של און שריג (שרגא גפני) ועוסקת בימים הראשונים של המדינה שבדרך...
"הרצל"- גיבור נוסף שתוכלו לפגוש, הוא לא אחר מאשר האיש והאגדה- בנימין זאב הרצל, בהצגה המביאה את סיפורו בדרך שונה ופחות מוכרת, ועוסק בהתפתחות אישיותו עד שנעשה לחוזה מדינת היהודים.

"מחוץ למסגרת"- ארלקינו והרקדנית-דמויותיו הידועות של הצייר אדגר דגה, ירקדו  אתכם אל תוך מסע קסום בין ציוריהם של אמנים אימפרסיוניסטיים, בצעדי סטפס מלהיבים ובמחול קלאסי אצילי.

ועכשיו- לא יזיק קצת קסם, נכון?
בהצגה "כובע הקסמים" תפגשו בשני ילדים- דני ודודי שילמדו אתכם שיעור חשוב בנדיבות וחברות. זהו מופע מחול-תיאטרון סוחף, שכולו מחווה למשוררי הילדים בישראל, שכתבו בעברית עבור דורות של צברים מאז קום המדינה.

ולסיום- "אני ירושלמי"- ההצגה שהביאה בשנה שעברה אל הבמה את סיפורו של הילד יהורם גאון, כשברקע נחשפת ההיסטוריה של ירושלים, ממשיכה לרוץ בהצלחה מרובה בארץ ובעולם וידינו עוד נטויה...

לא מספיק? בטח שלא.
הרפרטואר הקבוע של הצגות התיאטרון מוצע לפניכם שוב וזמין עבורכם.
אנו מאחלים לכם שנה של חזון והגשמה
לכל איש ואישה, ילד וילדה
וזיכרו תמיד כי אם תרצו, אין זו אגדה...

באהבה heart
ויום הולדת 70 שמח! 
אביגיל, יואב וכל צוות תיאטרון גושן